Yeni Bir Tutku Pusat Oyun!

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Karma istekler #1

Wink 
Kalıcı Silahlar.
_____
Karakterlere ek özelliklerin katılması. ( örn: kamuflaj giysisi, şapka, sırtçantası vs.)
_____

Silahları özelleştirmek için skinler olsun her skin silaha farklı birer özellik katsın. (bu iyide olabilir kötüde yani skinler silahı ağırlaştırıp hafifletsin ve ekstra özellik katsın.)
_____
Stabil silahların sekme oranı normal veya oyun modlarına göre olursa daha iyi olabilir.
_____
Bombaların etki alanları yüksek olması.
_____
Bazı oyunlarda hile tespiti için frag sistemi var lütfen bu Pusat Oyun'da da olmasın çünkü bu sistem tamamen iyi oyuncuları uzak tutmak için yapılmış bir sistemdir bana göre anladığım kadarıyla bu sistemde şöyle ilerliyor yüksek öldürme oranına ve düşük ölüme sahip oyuncuları (60 öldürmeye - 8 ölme) hile olarak algılayıp hesapları kalıcı olarak kapatıyor bu fragı gerçekten iyi oynayan bir oyuncu sadece awp ile dahi yapması mümkün.
_____
Oyun için itemlerde takas özelliği bulunsun ve bu özelliğe ulaşabilmek için belirli bir level olsun veya bir açık arttırma sistemi olsun ve bu açık arttırmaya bütün oyuncular dahil olabilsin satmak istediğimiz itemleri açık arttırma ile satabilelim bu açık arttırmada sadece oyun parası geçerli olsun.
_____
Oyun içi afk kalan oyuncuların sistem tarafından otomatik olarak atılsın.
_____
Oyun içi oyuncu oylayarak atma olsun bu oylamalarda item olarak markette bulunup para ile satılsın çünkü bu itemin herkes de bulunmaması iyi olur. Smile
_____
İsim/ünvan/onur vs. artık adına ne derseniz görevler olsun bu görevler zorlu olsun ve görevi bitirdiğimiz zaman oyundaki kullanıcı adımızın başına görevin isimi veya Pusat Oyunun belirlediği bir ünvan gelsin. (örn: oyuncumuz kullanıcı adı 'Pusat' olsun  Görev: 'Keskin nişancı silahı ile 100.000 kişi kafadan vurarak öldürme' Oyuncu bu görevi bitirdiğinde isminin başına 'Nişancı' ünvanı gelsin ve bu kişi hem kendi tarafından hemde diğer oyuncular tarafından bu şekilde gözüksün '[Nişancı] Pusat' bu şekilde ismimin başında bir ünvan kazanabilsin görevlerin ünvanlarını oyuncu görevi bitirdikten sonra ünvanı takmak istediğine kendisi karar versin ve birde 1 den fazla ünvan takamasınSmile )
_____
bazıları saçma gelebilir ama iyi öneriler Smile
}
Teşekkür tarafından verilen:
önerilerden bikaçı gerçekten güzel değerlendirilmeli
iyi forumlar
Bɑyrɑklɑrı bɑyrɑk yɑpɑn üstündeki kɑndır,Toprak eğer uğrundɑ ölen vɑrsɑ, vɑtɑndır M. Cemɑl Kuntɑy

▞☾☆Ť尺☾☆þ尺ØҚ尺ΛŁ▚

7NAl4L.png
}
Teşekkür tarafından verilen: emirkacaan
Gayet güzel fikirler
İyi Forumlar
}
Önerileriniz için teşekkürler. Yapımcılar tarafından değerlendirilecektir.
İmage
}
(01-07-2017, Saat: 18:05)emirkacaan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Kalıcı Silahlar.
_____
Karakterlere ek özelliklerin katılması. ( örn: kamuflaj giysisi, şapka, sırtçantası vs.)
_____

Silahları özelleştirmek için skinler olsun her skin silaha farklı birer özellik katsın. (bu iyide olabilir kötüde yani skinler silahı ağırlaştırıp hafifletsin ve ekstra özellik katsın.)
_____
Stabil silahların sekme oranı normal veya oyun modlarına göre olursa daha iyi olabilir.
_____
Bombaların etki alanları yüksek olması.
_____
Bazı oyunlarda hile tespiti için frag sistemi var lütfen bu Pusat Oyun'da da olmasın çünkü bu sistem tamamen iyi oyuncuları uzak tutmak için yapılmış bir sistemdir bana göre anladığım kadarıyla bu sistemde şöyle ilerliyor yüksek öldürme oranına ve düşük ölüme sahip oyuncuları (60 öldürmeye - 8 ölme) hile olarak algılayıp hesapları kalıcı olarak kapatıyor bu fragı gerçekten iyi oynayan bir oyuncu sadece awp ile dahi yapması mümkün.
_____
Oyun için itemlerde takas özelliği bulunsun ve bu özelliğe ulaşabilmek için belirli bir level olsun veya bir açık arttırma sistemi olsun ve bu açık arttırmaya bütün oyuncular dahil olabilsin satmak istediğimiz itemleri açık arttırma ile satabilelim bu açık arttırmada sadece oyun parası geçerli olsun.
_____
Oyun içi afk kalan oyuncuların sistem tarafından otomatik olarak atılsın.
_____
Oyun içi oyuncu oylayarak atma olsun bu oylamalarda item olarak markette bulunup para ile satılsın çünkü bu itemin herkes de bulunmaması iyi olur. Smile
_____
İsim/ünvan/onur vs. artık adına ne derseniz görevler olsun bu görevler zorlu olsun ve görevi bitirdiğimiz zaman oyundaki kullanıcı adımızın başına görevin isimi veya Pusat Oyunun belirlediği bir ünvan gelsin. (örn: oyuncumuz kullanıcı adı 'Pusat' olsun  Görev: 'Keskin nişancı silahı ile 100.000 kişi kafadan vurarak öldürme' Oyuncu bu görevi bitirdiğinde isminin başına 'Nişancı' ünvanı gelsin ve bu kişi hem kendi tarafından hemde diğer oyuncular tarafından bu şekilde gözüksün '[Nişancı] Pusat' bu şekilde ismimin başında bir ünvan kazanabilsin görevlerin ünvanlarını oyuncu görevi bitirdikten sonra ünvanı takmak istediğine kendisi karar versin ve birde 1 den fazla ünvan takamasınSmile )
_____
bazıları saçma gelebilir ama iyi öneriler Smile

Mükemmel fikirler Big Grin
Sondan üçüncüyü çok beğendim ben Big Grin

İyi forumlar <3
Woaaaa
}
[quote='emirkacaan' pid='4261' dateline='1498921507']

_____
[quote]
bencede bu konuda haklı
İmage
}
Önerileriniz için teşekkürler.Bazıları oyunda bulunmakta bazıları ise oyuna sonradan eklenecektir büyük ihtimalle.
İyi Forumlar...
dGr1QQ.jpg
}
(01-07-2017, Saat: 18:17)#AkmenRa Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(01-07-2017, Saat: 18:05)emirkacaan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
_____
Alıntı:bencede bu konuda haklı
Ben sniperciyim...
yandım o zaman Big Grin
İyi forumlar <3
Woaaaa
}
Kardeş Yorumu Kaldırmısınız Buyuk Yazdıgım İçin Ve Kucuk Yazarak Yeniden Yazıyom 

(60-8) Diyorusunuz Yanliş Bir Bilgi Bilegine guvenen VE E-Sport Tercubesi Olan Kişiler Ya Da Turnuva Birincileri OYUNCULAR En Az Bu Skooru Yapar 200 ÖLdurmelik Bir Oyunda (70-10) Bide Bunun Snipir İşi Var O Nolacak Ozaman Adam Bu Skorlan Gidecek (120-15) GİDE Bilir Bayrak Kapmada Hiç Belli OLmaz Daha Yuksekde Olabilir Onun İçin Bu Düşünce Cok Yanlış Kardeş KusuraBakma Kotulemiyom Bazi Fikirlerin Cok Guzel Ama Bunu Begenmedim Yapılmasında Tavsiye Etmiyorum Oyuncularımız Karar Verir En İyisini Bu Kadarlık Yeter Saygılar Sevgiler Pusat Oyuncuları
 Bizim İçin Başkasın PusatOyunu Moderatörler OLsun Sonra HileTakip Ekibi Ve Oyun Kurucuları [GM] Emegi Olan Herkese Saygılar Teşekurler Gururumuz Ne Mutlu Bana Bize Bir Gururumuz Olan Bir Oyundaha Var
 #MuhammedMHT
}
Teşekkür tarafından verilen: Ken'Z , emirkacaan
Bence Gayet Güzel İstekler Var İyi Forumlar
}

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:

1 Ziyaretçi