Yeni Bir Tutku Pusat Oyun!


Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 4 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5Forum Kuralları

#1
Forum Üyesi Olan Bütün Kullanıcılar Bu Kurallara Uyması Zorunludur.

1.Madde: Ahlak dışı, Siyasi, vb. görüşleri temsil eden ve yansıtan nick kullanımı yasaktır. (Uyarın Ve Başka Bi Nick Önerin Devam Ederse 1 Hafta Ban)

2.Madde: Aynı IP üzerinden birden fazla hesap açarak Rep puanı, Teşekkür puanı vb. kazanç elde etmek yasaktır. (Sınırsız)

3.Madde: Peş peşe konular açmak, forum bölümlerini gereksiz yere doldurmak Benzer konuları açmak (flood) yapmak yasaktır. (Uyarı- 1 Hafta Ban)

4.Madde: Konularda,yorumlarda,avatar ve imzada herhangi bir oyunun adını kullanmak ticari reklamlar yapmak. Başka oyunların reklamını yapmak, videolarını paylaşmak vb. icraatlarda bulunmak yasaktır. (1 Ay Ban)

5.Madde: Yetkili rolü yapmak, oyuncu bilgilendirmek, net bilgi olmadığı halde oyunla alakalı yanlış bilgiler paylaşmak yasaktır.(Sınırsız)

6.Madde: Açılan konularda ve yorumlarda (baş harfler haricinde)Büyük harfler kullanmak yasaktır.(Uyarı- 1 Gün Ban)

7.Madde: Ailevi ve kişisel değerleri hiçe saymak tartışma yaratacak sözler kullanmak yasaktır.(1 Ay)

8.Madde: Grafik ve tasarım bölümümüze paylaşılan skin'ler paylaşımı yapan oyunucumuzun sorumluluğundadır.

9.Madde: Pusat Oyunla alakası olmadığı halde Youtube kanalı facebook sayfası vb. Platforumların reklamını yapmak yasaktır.Pusat oyunla alakalı kanal,gurup,sayfa vs. toplulukları Resmi yayın organı olmağının izleyicilere ve takipçilere beyan edilmesi şarttır. Aksi halde cezai işlem uygulanacaktır. (Sınırsız)

10.Madde: Caps ve eğlenceli içerikler oyun içi veya oyun dışı paylaşımlarda cinsel içerikli paylaşımlar küfür, reklam vb paylaşımlar yasaktır.(1 Hafta Ban)

11.Madde: Forumda telif hakkı içeren mp3, film, program, oyun paylaşımı yasaktır.(Serial,crack vb. bunlara dahil.) (1 Hafta)

12.Madde: Forumda Kişisel bilgiler (Telefon numarası, Adres, Kart bilgileri vs.) Özel paylaşımlar kesinlikle yasaktır.(Sınırsız)

13.Madde: Yönetim dahil Hiç bir kullanıcıya ID Sifre paylaşımı yasaktır. Tüm kullanıcılar kendi hesabından bizzat sorumludur.

14.Madde: Forum Admin ve Yöneticileri kural dışı konu ve yorumları değiştirme,silme ve kapatma hakkına sahiptir. 

15.Madde: Topluluğumuza katılma yaş sınırı 14+ ve üstüdür.

16.Madde: Kayıt esnasında doğru yaş kullanmak mecburidir. Yaşını doğru yazmayan kullanıcı tespit edildiği taktirde cezai işlem uygulanır.

17.Madde: Forum'un herhangi bir görevlisine görevini yapma konusunda engel olmak morel motivasyon düşürecek kelimeler sarf etmek yasaktır.

18.Madde: Forum içerisinde karşılaşılan herhangi bir hatayı [bug] Lütfen bize bildirin. Bu tür hatalardan herhangi bir kazanç elde eden kullanıcıya cezai işlem uygulanır.

19.Madde: Forum'da konu veya yorumlarda herhangi bir oyunun adını kullanmak yasaktır.

20.Madde: Oyun içerisinde ceza alan oyunculara aynı şekilde forumda'da cezayı işlem uygulanır.

LIVECHAT KURALLARI.
1.Madde: LiveChat bölümünde Cümleleri- BÜYÜK harfle yazmak yasaktır. 
2.Madde: Küfür ve Argo konuşmak. Tartışmaya sebebiyet verecek cümleler kurmak. Arka arkaya mesaj (flood) yapmak. Din,dil siyasi ırkçı söylemler kullanmak yasaktır. 
3.Madde: Cinsel içerikli ve ahlak dışı kelimeler kullanmak yasaktır.
4.Madde: Link paylaşımı ve reklam yapmak yasaktır.
5.Madde: Klan Aramak ,Klan reklamı, Klan Daveti ( Klan Bölüm Odası Hariç) yasaktır.
6.Madde:ekranında yetkili olmadığı halde yetkili rolü yapmak, TÜRKÇE haricinde dil kullanmak yasaktır.

Değerli Üyelerimiz kurallamız açıklayıcı ve nettir Topluluk kuralları sizlere daha huzurlu bir ortam sunmak için vardır. Her kim olursa olsun kurallamıza uymayan kullanıcılar hakkında gerekli cezai işlemler uygulanacaktır. 
Topluluğumuza katılan her kullanıcı bu kuralları kabul etmiş sayılır.
}
Teşekkür tarafından verilen: Jamal , VİKİNG , HarzemŞah , ELemeNT , GECEKONDU , DarkJourney , lazhayalet , Dangerl , T(R)ookie


Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:


1 Ziyaretçi