Yeni Bir Tutku Pusat Oyun!

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

İstekleriniz

Oyunda Şu yapılsa daha iyi olur dediğiniz herşeyi burdan belirtebilirsiniz. Beklentileriniz,önerileriniz vs... Smile
}
Teşekkür tarafından verilen: CeNGaVeR
Oyunda rütbe ve level bir yana Lig sistemi(Elmas,platin,Gümüş,Bronz vb.) lazım ve kişisel turnuva diye bir bölüm ekleyebilirsiniz. Bu ne işe yarayacak derseniz hemen anlatayım : Kişisel turnuva dediğimiz şey en fazla 8 kişiden oluşacaktır ve bu bölüme tıklayıp giriş yap dediğin anda bir oyuna girersiniz burada başarıya göre yavaş yavaş lig atlarsınız. Bunu ilerideki güncellemeler için bir düşünün derim. Smile

Tabi solaklar için silahı sol ele almayı da düşünmeyi unutmayınız..
PHP, JAVA, VİSUAL BASİC, C, C++, C#, PYTHON, SQL..
}
Teşekkür tarafından verilen:
Admin bey birde levelden bagımsız rütbe sistemi getirilsin.Rutbeyi lwle göre degil oynayisa gore alalim.Cs go daki gibi lakin rütbelrimiz TSK rütbeleri yani tegmen subay albay gibi...Ayrıca bu rutbeler ismimizin yaninda gozuksun ve askeri kiyafetimizin ustunde logosu olsun.
dGr1QQ.jpg
}
Teşekkür tarafından verilen: Kızılyıldız
Sayın oyun kurucuları.Sizlere bazı oyun önerilerinde bulunacağım.Öncelikle şunu belirteyim bunların oyuna hemen eklenmesine gerek yok , oyun yayınlandıktan sorna güncellemeler ile eklenebilir.
  • Oyunda adalet.Oyunda Pusat Altını ile satılan her şey olmasada birçok şeyin PP ile de alınabilmesi lazım.(Her oyuncunun aradığı özellik)
  • Silah için eklentiler.(Susturucu, lazer , fener vb.)Bu özellikler bir tuşa basılarak silaha takılabilsin veya çıkartılabilsin.
  • Oyunda yere yatma özelliği eklensin.Yere yatıldığında aynı çömelmiş gibi atışlar normal atışlara göre daha düzgün gitsin.
  • Oyuna günlük döndürebileceğimiz bir ödül çarkı eklensin.(Çarkın içinde silahlar ve pusat parası ve pusat altını olsun.Yüksek bir ödül olmak zorunda değil.Ayrıca kazandığımız ödüller çantamıza pasif olarak gelsin.)
  • Oyuna ilk giriş yapan kullanıcılara özel bir hediye verilsin örneğin;Özel bir silah veya özel bir skin.
  • Oyunda botlarla çevrimdışı oyun özelliği gelsin.
  • Türk yapımı Bora-12 ve Mpt-76 silahı eklenilsin.
Devlet-i´Aliyye klanı başarılar diler...
dGr1QQ.jpg
}
Teşekkür tarafından verilen: Pusat Oyun , Dhojoo
Ayrıca oyuna bazı saatlerde ezan sesleri duyulsun.
dGr1QQ.jpg
}
(12-06-2017, Saat: 16:53)DA|Quazee Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ayrıca oyuna bazı saatlerde ezan sesleri duyulsun.

Müezzinler Camii'lerden okuyor zaten gerektiği saatte yetmez mi Smile
İmage
}
Teşekkür tarafından verilen: YOK
Yetmez.Tüm dünya ezanı duysun Big Grin .Buradaki amaç insanları dinlerinden yargılamak değil.Bir düşününsene oyunda ezan okunuyor.Ateist bir kişi Müslümanlıkla alakası olamayn bir kişi ezanı duyunca araştırıyor ve Müslüman oluyor.Tabikide bu bir istek ister yapın ister yapmayın.Size kalmış.
dGr1QQ.jpg
}
(12-06-2017, Saat: 17:12)DA|Quazee Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yetmez.Tüm dünya ezanı duysun Big Grin .Buradaki amaç insanları dinlerinden yargılamak değil.Bir düşününsene oyunda ezan okunuyor.Ateist bir kişi Müslümanlıkla alakası olamayn bir kişi ezanı duyunca araştırıyor ve Müslüman oluyor.Tabikide bu bir istek ister yapın ister yapmayın.Size kalmış.

Bu Dini açıdan pek münasip olmaz. :SmileYoksa tükkan sizlerin.
İmage
}
Anlaşılmıştır Big Grin
dGr1QQ.jpg
}
Teşekkür tarafından verilen: CeNGaVeR
Sayın PusatOyun kurucuları oyun icine eklenecek bazı özellik tavsiyelerinde bulunucam sizlere tabii ki yaparsanız daha iyi bir oyun cıkacagına inanıyorum

1.Tüm oyuncuların adil bi sekilde oynaması icin silahlara + basılma özelligi kesinlikle getirilmesin.
2. Oyundaki karakterleri editleme özelligi getirilsin mesela bordobereli sapkası askeri kıyafetler vb
3. Oyun ici para yatırma özelligi olmasın eger olacaksa da fiyatlar cok yüksek olmasın.
4. Oyuna türk yapımı silahlar eklensin bora 12 - mpt76 gibi.
5. Savasın gerceklesecegi harita büyük bir harita olsun klasik ufak harita olmasın.
6. Oyuna günlük cark gibi birsey eklensin 24 saatte bir cevirme sansımız olsun iceriginde oyun parası silah skinleri vb seyler olsun.
7. Silah sesleri degistirilsin gercekci olsun her silahın sesi farklı olsun ates ettigimizde yankılansın.
8. Oyuna 2x 4x 8x gibi dürbünler eklensin ve bunları silahımıza ekleyebilelim ve bu dürbünlerde günlük cevirecegimiz carkın icinde tek olsun.
9. Ve en önemlisi oyuna yere yatma özelligi gelsin savasacagımız harita büyük olursa ve yere yatma özelligi olursa oyunun keyfine doyum olmaz.

Sayın oyun yöneticileri ve kurucuları benim isteklerim bunlar sahsi fikrim olarak bu özellikler eklenirse oyunun daha güzel olacagına ve cok kısa bi sürede ilgi cekecegine inanıyorum.
Bu özelliklerin hepsi tek seferde eklensin demiyorum oyun cıkmadan 1 2 tanesi eklenir cıktıktan sonrada ara ara güncellemelerle oyuna eklenirse cok iyi olur.
PusatOyun kurucularına basarılar diliyorum insallah kısa süre icerisinde oyunu saglam bi sekilde cıkartırsınız diyorum ve iyi geceler diliyorum.
}
Teşekkür tarafından verilen: xproteam

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:

1 Ziyaretçi