Yeni Bir Tutku Pusat Oyun!

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Oyun Hakkında Düşüncelerim

Thumbs Down 
Bu oyunu çok heycanla beklemiştim ama oyun çıkınca bi burukluk oldu oyun istediğimiz gibi değildi ve War Inc Kopyasıydı Bu oyunun bi yere geleceğini zannetmiyorum Boşa zaman harcamaya değmez ve verilen sözlerin hiç biri tutulmadı bu şekilde bu oyundan hiç bi şey olmaz
}
Teşekkür tarafından verilen:
Oyun gayet güzel yakında olacak güncelleme ile tamamen kendi yaptıkları tasarımla bize sunulacak oyun sarıyor yani ilerde daha güzel olacağına inanıyorum  Cool

İmage

ѕiyαн ĸαdαr yαlɴız, мαvi ĸαdαr ѕoɴѕυz...

}
Yazdıklarım kendı görüşleri ama sadece ben değilim modlar da oyundan umudunu kesmıs gıbı bı kaç tanesı bıraktı kalanlarda ılgılenmıyor
-REDOBASKAN-İmage
}
(20-09-2017, Saat: 18:31)REDOBASKAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yazdıklarım kendı görüşleri ama sadece ben değilim modlar da oyundan umudunu kesmıs gıbı bı kaç tanesı bıraktı kalanlarda ılgılenmıyor

Şuan tamamen oyun ile ilgilenmekteyiz.Kusura bakmayın
}
(20-09-2017, Saat: 18:31)REDOBASKAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yazdıklarım kendı görüşleri ama sadece ben değilim modlar da oyundan umudunu kesmıs gıbı bı kaç tanesı bıraktı kalanlarda ılgılenmıyor
Kardeş ilgilenmiyor ne demek oyun yeni açıldı adamlar daha iyi oyun için çalışıyor sen gelmiş ilgilenmiyor diyorsun Big Grin

İmage

}
K.B.T ' da bir tane bile Türk haritası yoktu kardeş ilgilenmiyorlar tabi verdikleri sözlerin hiç birini de tutmadılar

he bi de modlar bile oyunu oynamıyo dun z***da gördüm wiatraxı
-REDOBASKAN-İmage
}
(22-09-2017, Saat: 13:44)REDOBASKAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: K.B.T ' da bir tane bile Türk haritası yoktu kardeş ilgilenmiyorlar tabi verdikleri sözlerin hiç birini de tutmadılar

he bi de modlar bile oyunu oynamıyo dun zulada gördüm wiatraxı

Herkes oyunla ilgileniyor oyun oynamaya zamanı mı var adamların Smile

İmage

}
Yalanmı söylücem kardeş
-REDOBASKAN-İmage
}
Abt ne zaman ?
İmage

}
(22-09-2017, Saat: 13:44)REDOBASKAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: K.B.T ' da bir tane bile Türk haritası yoktu kardeş ilgilenmiyorlar tabi verdikleri sözlerin hiç birini de tutmadılar

he bi de modlar bile oyunu oynamıyo dun zulada gördüm wiatraxı

Baska oyun isimlerini kullanmayınız!.

Acıklama yapmama gerek yok fakat yapmak istiyorum , o hesabın adı P2W|Wiatrax'dır eminim. Suanda o hesabı benım arkadasım kullanmakta.
Bu arada o oyun bizim düşmanımız degıldır sonucta oda bir Türk oyunudur.
}

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Oyun Hakkında Eklenmesini İstediklerim Pusat Çakır12 1 616 05-09-2017, Saat: 12:02
Son Yorum: HarzemŞah
  oyun bugu fuclherrightinthepusy 2 589 04-09-2017, Saat: 14:50
Son Yorum: Ekabir
  Oyun Parasi ve Odeme BekirFB 4 883 03-09-2017, Saat: 20:50
Son Yorum: HarzemŞah
  PUSAT OYUN ULTRA NASIL OYNANIR IKAYBOLDUM 2 802 03-09-2017, Saat: 19:18
Son Yorum: IKAYBOLDUM
Exclamation Bölümler Hakkında Duyuru! HarzemŞah 2 994 02-09-2017, Saat: 21:39
Son Yorum: Unlost

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:

1 Ziyaretçi