Yeni Bir Tutku Pusat Oyun!

Anket Başlığı: HACK SİSTEMİ İYİMİ ?
Anket kapatılmıştır.
HAYIT GELİŞTİRİLMELİ
50.00%
2 50.00%
EVET
25.00%
1 25.00%
İDARE EDER EH
25.00%
1 25.00%
Katılımcı sayısı: 4 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

VENOM HACK

Exclamation 
Venom ADLI OYUNCU CAN GÜMÜŞTÜR VE GEÇEN GÜNLERDE BEN BU ADAMIN HESABINI BANLATTIM VE BANA DEDİKİ OYUNDA FARKLI HESAPLARDADA HACK ACICAM DEDI VE YENI HESABI BUDUR ! ss dede zaten görülüyor HESABINA BAKILMASI İSTOYRUM İYİ GÜNLER  At

Ek Dosyalar Ekran Görüntüleri

ByoZmQ.png
FACEBOOK/Enes23Genc
İNSTAGRAM/enessgenc01
}
Teşekkür tarafından verilen:
Oyunu en baştan hilesiz adam gibi oynuyorum kimseye de kötü ddavranmadım boş yapma çocuk
}
HESABINIZI İNCELETCEM SİZ BOŞ YAPMAYIN BENCE İYİ GÜNLER ZATEN PAYLAŞTIĞINIZ GÖDERİDE CAN GÜMÜŞ OLDUĞUNUZ ***Silindi*** AÇIK ORTADAIR SİZ NASIL 10 SAATE KASILAN XP Yİ 3 SAATE KASIYOSUNUZ ? PEKİ
ByoZmQ.png
FACEBOOK/Enes23Genc
İNSTAGRAM/enessgenc01
}
Hesabımın incellenmesi derken hille kullanmadım birşey yapmadım kural çiğnemedim neden ban yedim açıklarmısın admin
}
//Uyarı

Lütfen forumda yazışmalarınıza dikkat ediniz. Büyük harf ve Argo kelimeler kullanmayınız.
İmageMv8R1Q.png
}
(10-09-2017, Saat: 16:58)Mustafa Enes Adlı Kullanıcıdan Alıntı: HESABINIZI İNCELETCEM SİZ BOŞ YAPMAYIN BENCE İYİ GÜNLER ZATEN PAYLAŞTIĞINIZ GÖDERİDE CAN GÜMÜŞ OLDUĞUNUZ ***Silindi*** AÇIK ORTADAIR SİZ NASIL 10 SAATE KASILAN XP Yİ 3 SAATE KASIYOSUNUZ ? PEKİ

Oyun Icerısınde Heck Kullandına Daır SS Vıdeo getır Kardes Geregı Neyse Yapılır Varsayım Ustune Kımse Ceza Veya Bırsey Almaz Bızde Bu Sekılde Ilerlemekde Olaylar Burda Tartısmanın Veya Kavga Etmenın Manası Yok Bende Yazayım Oyundan Ben Heck Kullancam Dıye Yazmak Farklıdır Hıleyı Acıp Oynamak Farklıdır Lutfen Bızlere Kanıt Getırınız...
İyİ Forumlar Basarılar....
Ayrıca Buyuk Font Kullanmak Bagırmak Anlamına Gelır Sıze Oyuzden Uyarı Verıcem Buyuk Font Kullanmayınız...
}
Teşekkür tarafından verilen: VEN0M
Ama ban yedim yardımcı olur musun ? hunbabatr
}
Venom adlı kullanıcı hile kullanmasından dolayı forum ve oyun hesapları süresiz olarak uzaklaştırılmıştır.

Konu Kilit ///
İmage
M.Kemal Atatürk 1881-193∞
}
Venom adlı kullanıcı hala oyunda 7 saate yakın oyun süresi var 47 oyundur kaybetmemiş kd oranıda inanılmaz derecede iyi 500/50 gibi birşeydi banlandıgından eminmisiniz.?
}

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  WALL HACK ALİ 1 538 11-09-2017, Saat: 00:00
Son Yorum: Wiatrax
Exclamation WiFu Ban İSTEMİ HACK ! Mustafa Enes 2 665 10-09-2017, Saat: 17:38
Son Yorum: Wiatrax
  SPEED HACK SourceTD 4 917 06-09-2017, Saat: 13:51
Son Yorum: Pusat Oyun
  Speed Ve Jump Hack HeroTurk 2 659 06-09-2017, Saat: 13:51
Son Yorum: Pusat Oyun