Yeni Bir Tutku Pusat Oyun!

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

silah özelleştirmelerim sıfırlandı

daha önce açtığım aynı konuya yazacaktım ama konu kitlenmiş 19 sauer 516 elite silahımın eklentilerini geçtim bügün kendiside yok böyle bi uyarı aldıktan sonra kayboluyorlar .oyun başında verdiğiniz parayla envanterimin dolu olması gerekir bi bakarsanız şuan doğru dürüst hiç birşey yok ve elimde kalanda 100 pusat parası lütfen yardım

İmage
  • İmage
}
Teşekkür tarafından verilen:
Değerli pusat oyuncusu şikayetiniz gerekli mercilere iletildi en kisa zamanda çözüme kavuşacaktir.İyi forumlar...
hqdefault.jpg
}
Özelleştirmeleri yada silah süreli olarak almışsınız.Süresi dolduğu için sıfırlanmış ve bu uyarıyı alıyorsunuz.Sınırsız yaparsanız böyle bir sıkıntınız olmaz.
İmage
M.Kemal Atatürk 1881-193∞
}
(06-09-2017, Saat: 17:55)judicial Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Özelleştirmeleri yada silah süreli olarak almışsınız.Süresi dolduğu için sıfırlanmış ve bu uyarıyı alıyorsunuz.Sınırsız yaparsanız böyle bir sıkıntınız olmaz.

hepsini sınırsız aldım eğer sınırlı almış olsaydım şuan pusat paramcepimde olurdu haksızmıyım
  • İmage
}
Pusat parası ilede günlük özellik yada silah alabiliyorsunuz.Ama ben ısrarcıyım sınırsız aldım herşeyi gitti diyorsanız incelenir hesabınız geri dönüş yapılır.Hesabın kullanıcı adını yazarsanız inceleme başlatırız.
İmage
M.Kemal Atatürk 1881-193∞
}
(06-09-2017, Saat: 18:35)judicial Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Pusat parası ilede günlük özellik yada silah alabiliyorsunuz.Ama ben ısrarcıyım sınırsız aldım herşeyi gitti diyorsanız incelenir hesabınız geri dönüş yapılır.Hesabın kullanıcı adını yazarsanız inceleme başlatırız.

sınırsız aldım lütfen incelensin kullanıcı adı thecrow
  • İmage
}
hala bir düzeltme yok bu resimler sılahı sınırsız aldığımın kanıtıdır herhalde çünkü silahı sınırlı zaten alamıyorsun

İmage

İmage

ilk resimdeki famas şuan bende yok satmak için bi şeçenekte olmadığına göre satmışda olamam daha önce bende olduğunun kanıtıda daha önce açmış olduğum bu konu

http://forum.pusatoyun.org/showthread.php?tid=1993
  • İmage
}
anlaşılan yeni bir nick almam gerekecek bu şekilde silah almam ve özelleştirmem imkansız denecek kadar zor gc parası sadece günlük geliyor wp parasıylada hiç birşey alınmıyor
  • İmage
}
sorunum çözüldü ilgilendiğiniz için teşekkür ederim
  • İmage
}

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  silah sıfırlanması thecrow 4 482 15-09-2017, Saat: 10:08
Son Yorum: ASiLKaN
  silah özelleştirmelerim sıfırlandı thecrow 3 458 05-09-2017, Saat: 22:25