Yeni Bir Tutku Pusat Oyun!

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Oyunda hile yada haksız kazanç yapmak

Oyunda ilerleyen günlerde hile yada haksız kazanç olabilir sizden tek isteğim bu hile ve haksız kazanç yapanları video kaydı alıp destek merkezine atıp ve sizinde onlara karşı bir hediye vermeniz ve böyle yaparsanız emin olun ki hile yada haksız kazanç yapan oyuncular bu oyunda bir daha yapamaz neden siz ona ban attığınız zaman yine yapar emin olun ve yine yaparza İP ban atarsanız biraz daha rahatlarsınız güzel bir etkinlik mi diyeyim ne diyeyim bilemedim de neyse yani böyle bir şey yaparsanız gerçekten çok güzel olur ve hile ve haksız kazanç video atmak isteyenler olur ve oyunda hile ve haksız kazanç adı çıkmaz biri diyelim z**a veya başka oyuncu misal arkadaşı der ki knk gel bak yeni çıkan oyun var hatta oyunda hile ve haksız kazanç yapan kişiler video alıp destek sistemine attığı zaman ban yiyor ve bizede silah gibi oyunda işimize yarayan silah veriyo gel oynuyalım der arkadaşına ve böyle olursa benim tahminimce daha çok oyuncu daha çok ilgi olur benim görüşüm herkesin yorumuna görüşüne saygı duyuyorum böyle bir şey olursa iyi olur iyi günler...
}
Teşekkür tarafından verilen:
(04-09-2017, Saat: 18:41)FENOMENSİRİN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oyunda ilerleyen günlerde hile yada haksız kazanç olabilir sizden tek isteğim bu hile ve haksız kazanç yapanları video kaydı alıp destek merkezine atıp ve sizinde onlara karşı bir hediye vermeniz ve böyle yaparsanız emin olun ki hile yada haksız kazanç yapan oyuncular bu oyunda bir daha yapamaz neden siz ona ban attığınız zaman yine yapar emin olun ve yine yaparza İP ban atarsanız biraz daha rahatlarsınız güzel bir etkinlik mi diyeyim ne diyeyim bilemedim de neyse yani böyle bir şey yaparsanız gerçekten çok güzel olur ve hile ve haksız kazanç video atmak isteyenler olur ve oyunda hile ve haksız kazanç adı çıkmaz biri diyelim z**a veya başka oyuncu misal arkadaşı der ki knk gel bak yeni çıkan oyun var hatta oyunda hile ve haksız kazanç yapan kişiler video alıp destek sistemine attığı zaman ban yiyor ve bizede silah gibi oyunda işimize yarayan silah veriyo gel oynuyalım der arkadaşına ve böyle olursa benim tahminimce daha çok oyuncu daha çok ilgi olur benim görüşüm herkesin yorumuna görüşüne saygı duyuyorum böyle bir şey olursa iyi olur iyi günler...

Mantıklı ve güzel bir fikire benziyor oyun açıldıktan sonra gerekli mevkilere bu isteğiniz bildirilecektir.
//Not Alındı.
}
Umarım sistem loglarında her şey gözükecektir..
}
SS ini alıp foruma yayınlarsanız daha sağlıklı olur , tabiki loglarda var ama loglarda her şey gözükmüyor diye biliyorum.
Bazı oyunlarda sadece ban loglarını görebiliyoruz .

Tabiki günlük yaptığımız şeylerde gözükür . Mesela aldığımız silahlar kazandığımız pp ler satın aldığımaz pa lar gibi .

Sistem böyle işliyor . Umarım doğru tahmin etmişimdir Smile
Hayatımda düzenli olan tek şey düzensizlik !
}
Onlar listeleniyor zaten kbt sonrası istatikler sıfırlanacak.Daha adaletli olacak
Teşekkürler PusatOyun Yönetim Ekibi
İmage

}

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  OYUNDA 1. OLANLARA TAÇ VERİLSİN BUNLAR BİRİKİP KASA AÇMAMIZA OLANAK SAĞLASIN :) fenasialemdar 31 6,583 02-07-2017, Saat: 17:55
Son Yorum: Vipcafe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:

1 Ziyaretçi