Yeni Bir Tutku Pusat Oyun!

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

FPS kasma ve donma Problem çözümleri. 1#

}
Teşekkür tarafından verilen: Emir Bey
Ewy hocam
}
Teşekkür tarafından verilen:
//Güncel
İmageMv8R1Q.png
}
1.cisi artık çok klasikleşti temp klasörünü silmek çogu kişi biliyor 2.cisi bilgisayardan birşeyler silmekle fps felan artmaz insanlara yanlıs bilgi vermeyelim 5 gb de silsen artmaz 10 de silsen he nolur disk kararlılıgı 1 nebzede olsa artabilir kasma sorununu çözmek için arka planda çalısan uygulamaları kapatacaksın gerisi işlemci ve ekran kartına kalmıs  bende 30 sabit aldıgım oyunda temp klasörünü silersem fpsm 35 felan olurmu olmaz çok boş ve gereksiz olmus iyi forumlar
}
Sizin için boş olabilir ama bir çok kişi bu video için bana teşekkür etti demekki bazılarının işine yarıyor. İnsanların yaptıkları ve emek harcadıkları herşeye saygı duymanız gerektiğini öğrenmelisiniz.
Sizin için boş olan bazıları için dolu olabilir.
İmageMv8R1Q.png
}
Oyun günlük ödülden sonra kasıyor açmıyor.Denedim ayarları
Hayatın kanunu benim hayatım !!!
}
(04-09-2017, Saat: 23:11)Code_RebellioN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sizin için boş olabilir ama bir çok kişi bu video için bana teşekkür etti demekki bazılarının işine yarıyor. İnsanların yaptıkları ve emek harcadıkları herşeye saygı duymanız gerektiğini öğrenmelisiniz.

saygısızlık yaptıgı mı dusunmuyorum ayrıca bu yaptıgınız fps artırmaz bu globaldir
}
Oyun yeni daha Smile
İmage

}
(05-09-2017, Saat: 01:46)MRDreAmsTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(04-09-2017, Saat: 23:11)Code_RebellioN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sizin için boş olabilir ama bir çok kişi bu video için bana teşekkür etti demekki bazılarının işine yarıyor. İnsanların yaptıkları ve emek harcadıkları herşeye saygı duymanız gerektiğini öğrenmelisiniz.

saygısızlık yaptıgı mı dusunmuyorum ayrıca bu yaptıgınız fps artırmaz bu globaldir

Size fikrinizi soran olmadı. Bir çok kişi bu tür basit işlemleri bilmediğinden PC kasma sorunu yaşıyor. Konuşmalarınıza dikkat edin
Biz masaya birşey koyarız ihtiyacı olan alır.
İhtiyacınız yoksa masadan uzak durun.
İmageMv8R1Q.png
}
(05-09-2017, Saat: 09:48)Code_RebellioN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(05-09-2017, Saat: 01:46)MRDreAmsTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: saygısızlık yaptıgı mı dusunmuyorum ayrıca bu yaptıgınız fps artırmaz bu globaldir

Size fikrinizi soran olmadı. Bir çok kişi bu tür basit işlemleri bilmediğinden PC kasma sorunu yaşıyor. Konuşmalarınıza dikkat edin
Biz masaya birşey koyarız ihtiyacı olan alır.
İhtiyacınız yoksa masadan uzak durun.

konuyu herkeze açık yaptıysan burada bende istedigimi yazarım kimse buna bişey diyemez fikrimi belirtiyorum konusmalarınıza dikkat edin diyorsunuz bukadar kırılganlık çok deilmi ? argo kelime dahi kullanmamısken he sen su fona duygusal muzık eklıyip yorumları kapatacam vs diyendin demi pardon
}

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Girerken Donma Sorunu -ÇÖZÜM GÖK Girsin 4 683 31-08-2017, Saat: 22:26
Son Yorum: Eren 'Xuin' Kılıç

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:

1 Ziyaretçi