Yeni Bir Tutku Pusat Oyun!

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sniperde nefes saçmalığı

Hiçbir oyunda (CoD Serisi Hariç) böyle saçma bir özellik görmedim . Tamam iyi nefes tutma olsunda ACAYİP FAZLA SALLANIYOR !

Ya nefesi tutmayı biraz daha uzatın YA DA daha AZ sallansın . Aim alamıyoruz arkadaş illa SHIFT tuşuna basmak zorunda mıyız ya..
Woaaaa
}
Teşekkür tarafından verilen:
bnce kaldırılmalı
İmage     Türkler Savaşmaya Başlarsa Cehennemde Şeytanı Esir Alır .
}
Adam haklı beyler
}
(01-09-2017, Saat: 10:09)Alp Arslan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hiçbir oyunda (CoD Serisi Hariç) böyle saçma bir özellik görmedim . Tamam iyi nefes tutma olsunda ACAYİP FAZLA SALLANIYOR !

Ya nefesi tutmayı biraz daha uzatın YA DA daha AZ sallansın . Aim alamıyoruz arkadaş illa SHIFT tuşuna basmak zorunda mıyız ya..

peki hiç yeteneklere baktın mı da bakmamışsın belli , eğer yetenklere bakarsan keskin nişancı için zaten onu %75 e kadar engelleyen yeteneği var. Tongue
}
BENCEDE OYUNUN DÜZELTİLMESİ GEREKEN YERLERDEN BİRİ SNİPERDEKİ NEFES VE RELOAD SESLERİ BENCE BİRAZ ERKEN GELİYO RELOAD SESLERİ
}
(01-09-2017, Saat: 10:43)Efsane53 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: BENCEDE OYUNUN DÜZELTİLMESİ GEREKEN YERLERDEN BİRİ SNİPERDEKİ NEFES VE RELOAD SESLERİ BENCE BİRAZ ERKEN GELİYO RELOAD SESLERİ

Yeteneklerde hepsi o dediginiz sallanma , nefes olayları, kaptılıyor okursanız yetenek açıklamalarını, ama o ses olayında haklısın
}
Bencede gereksiz.
İmage
 Silah Namustur ve Şereftir.
}
(01-09-2017, Saat: 10:40)Kenesss Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(01-09-2017, Saat: 10:09)Alp Arslan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hiçbir oyunda (CoD Serisi Hariç) böyle saçma bir özellik görmedim . Tamam iyi nefes tutma olsunda ACAYİP FAZLA SALLANIYOR !

peki hiç yeteneklere baktın mı da bakmamışsın belli , eğer yetenklere bakarsan keskin nişancı için zaten onu %75 e kadar engelleyen yeteneği var. Tongue

Onu açana kadar sallana sallana kullanmayı öğrenirim.

İyi forumlar
Woaaaa
}
Oyuna girmedim ama saçma olmuş
}
Oyuna girmeden sacma oldugunu nasıl anladın. Bilmeden yorum yapıyorsunuz ayıp
}

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: