Yeni Bir Tutku Pusat Oyun!

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Basit kurulum hataları çözümleri

1-=dll hatası 

https://support.microsoft.com/tr-tr/help/179113/how-to-install-the-latest-version-of-directx

bu sürümden hangisi size uygunsa onu yüklemeyi deneyin
yadaD3DX9_43.dll adlı dosyayı googledan aratıp indirmeyi deneyin 

2-=
İmage

Oyunun Launcherını kurarken Masaüstüne kısayol koy u tikliyorsunuz ve Bu hatayı aldıktan sonra Çarpılıyp masa üstünden yönetici olarak açıyorsunuz

3-) Driver Hataları Ekran kartı driverından kaynaklanan sorunlarda Driver kaynaklı sorunlardır 

Masaüstünden Görüntü özellikleri diyip Gelişmişten Ekran kartınızın Adını öğreniyorsunuz google dan aratıp driverınızı kurabilirsiniz sonra tekrar denediğiniz de açıldığını göreceksiniz

4-) Kullanıcı adı şifrenizi kabul etmiyorsa Kayıt olurken bir sorun yaşamışsınız yada hatalı girmişsiniz Tekrar kayıt olmanız gerekmekte

5-) Belirli bir sayıda indirmesi takılanlar Launcherı kapatıp açarsa kaldığı yerden devam eder

Umarım Yardımcı Olmuşumdur
}
Teşekkür tarafından verilen:
Dll hatası hakkında konu açtım bakabilirsiniz.Bu arada yararlı olmuş teşekkür ederim sizede
}
demekki sen indirmişsin.
}
Iyi sabahlar bende once bi hata verdi sonra tekrar denedim acildi hatta indirmede devam ediyo ama ana menu puslu nerdeyse hic bişey bellu olmuyo yuklenince bi sorun cikar mi nedeni nedir
}
(31-08-2017, Saat: 10:14)Chepnie28 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Iyi sabahlar bende once bi hata verdi sonra tekrar denedim acildi hatta indirmede devam ediyo ama ana menu puslu nerdeyse hic bişey bellu olmuyo yuklenince bi sorun cikar mi nedeni nedir

Sol altta küçük bir yazı var kaç mb kaldıgı hakkında. Ordan öğrenebilirsin...

İyi Forumlar..
}
Muro kardes tm gozukuyo zaten oyun da iniyo ama ana ekran puslu o destek satin al yazilari filan nerdeyse hic belli olmuyor bu dolunca bi sorun cikarir mi bosuna yuklemiyim
}
Sağol hocam
}
LAN ABİ BU OYUN ADIMI ŞİFREMİ BEĞENMEDİ BENDE BİDA GİRİM DEDİM GENE OLMADI ONDAN SONRA YENİ HESAP AÇTIM GENE OLMADI NOLİ YAVVVVVVVVVVV
}
//Konu Güncel
İmage
}

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:

1 Ziyaretçi